Pakkumised

Johan Spa Hotell

  • +372 454 0000
  • info@johan.ee

Pakett Spa paus “Spaus”

Pakett sisaldab:

  • Majutus luksuslikus Superior toas
  • Sauna- ja veekeskuse piiramatu kasutus
  • Nuovola voodi hoolitsus (30 min)
  • Rikkalik buffet hommikusöök

Paketi hind ühele: 39 € (P-N), 49 € (R-L)

Broneerimine e-mailil info@johan.ee või telefonil 45 40 000.

Tegevused

TAO Keskuse Bioenergeetika baaskursust tutvustav seminar Johan Spas

29.04 kell 12:00 – 14:30

Köik kena algab SPA-st ja saunast, et aga spa ja saunamõnusid veelgi paremini nautida,  tuleks alustada sellest, et saada heaks sõbraks iseendaga, leida oma sisemine tasakaal ja seeläbi veelgi rohkem elust mõnu tunda. Seekordse Wellfesti raames pakub Johan Spa võimalust saada osa Tao Keskuses ääretult populaarseks saanud Bioenergeetika baaskursust tutvustavast seminarist. Kursust viivad läbi Mall Kivisalu ja Gerda Valk.

Väline ilu algab seestpoolt. See, kas inimene on iseendaga rahul, õnnelik ja armastab iseennast paistab kaugele. Saada sõbraks iseendaga ja leida oma sisemine tasakaal misläbi olla avatum ja õnnelikum, see ei olegi alati nii lihtne.

Kursus on mõeldud inimestele, kes soovivad eelkõige iseennast paremini tundma õppida ja arendada oma loomulikke võimeid. Igal inimesel on olemas piiritud võimalused enese võimete ära tundmisel ja arendamisel. Ning iga inimene ise on võimeline oma loomulike võimete abil palju ära tegema nii enese, kui end ümbritsevate tervendamisel.

Kursust tutvustaval seminaril anname praktiliste harjutustega inimestele võimaluse oma tõelise ulatuse uurimisega algust teha või uuel viisil edasi minna.

Anname võimaluse vaadata mis inimest piirab ja mida annab teha, et piirangud kõrvaldada.

Oskusi ja teadmisi biosensoorika kohta antakse peamiselt praktilise harjutamise kaudu (kogemuspõhine õpe).
Õpitu on koheselt ellu rakendatav enda ja oma ümbritsevate tasakaalustamisel, taastamisel, tervendamisel ning elukvaliteedi igakülgsel tõstmisel. Lisaks saab oskusi ja teadmisi ekstrasensoorika ning põjus-tagajärg seoste nägemise kohta.
Kursus põhineb St.Peterburgi Biosensoorse Psühholoogia Instituudi poolt aastatepikkuse kogemuse tulemusel välja töötatud teadmistel ja oskustel.

Kursuse kestvus 2,5 tundi, pileteid hinnaga 15€ vaid piiratud koguses saadaval Johan Spa vastuvõtus. Info tel 4540000 või kadri@johan.ee

Broneerimine ja info

Johan Spa Hotell
Aadress: Kauba 13, Kuressaare
Telefon: +372  454 0000
E-post: info@johan.ee
Koduleht: www.johan.ee