Üritused

Lustakas orienteerumismäng – „Tunne Kuressaaret – mudaravilast spaani“

Pühapäeval, 30. aprillil 13:30

Kas Sa tead, kus asub Grand Rose Spaa? Tead. Väga kena!
Kas Sa mäletad, mis aastal avati Saaremaa Valsi mudaravila? Ilmselt mõtleksid välja. Tore!
Kas Sa tead, mida pakuti 125 aastat tagasi vanas politseimajas? Ei tea?
Kas Sa tead, mis imeasi on Bellevue ja kuidas on see seotud Kuressaarega? Pole õrna aimugi?

Kui soovid likvideerida need lüngad oma ajalooteadmistes ja ühtlasi veeta lustakalt pühapäevast päeva, siis kutsume Sind 30. aprillil 13:30 orienteerumismängule „Tunne Kuressaaret – mudaravilast spaani“.

Mäng saab alguse Kuressaare kesklinnast, orienteeruvalt 13:30 (peale seda, kui on lõppenud vabaõhu kontsert). Just siis avaneb NaviCupi äppis Kuressaare kaart, millele paigutatud hulgaliselt meie poolt valitud kohti, mis on seotud nii tänapäeva spaade kui kuurordielu alguseaegade oluliste paikadega.

Ajaloolistes kontrollpunktides valgustame Sind, kuidas on see koht, kus Sa seisad, seotud Kuressaare kuurordiga. Tänapäevastes spaades kisub võistlus eriti põnevaks. Kontrollpunkti juurde oleme igas spaas lisanud ühe ülesande. Täpsemalt nendest tegevustest siinkohal ei räägiks. Küll aga võime vihjata, et võistluste ettevalmistusperioodil võiksid treenida oma käelise tegevuse oskusi, haistmismeeli, matemaatlisi teadmisi ja taju.

Võistlusraja läbimiseks on kõigil aega 2h 30 minutit. Liikumisvahend on igaühe enda valida. Sobivad nii kondimootor, jalgratas, auto kui linnaliinibuss, sest aega me võistlusel ei võta. Võitmiseks pead Sa läbima kõik kontrollpunktid, vastama seal õigesti esitatud küsimusele ja sooritama võimalikult hästi teele sattunud ülesanded. Just ülesannete soorituse põhjal kujuneb välja võistlejate pingerivi.

Kõige tublima orienteeruja kuulutame välja 16:00 Grand Rose Spaas. Lisaks õnnesoovidele ja käepigistusele saadame võitja koos kaaslasega spaapuhkusele kas Grand Rose Spaasse Kuressaares või Viimsi Spaasse Tallinnas. Et Sinu pead ühest kohast teise liikumisega mitte rohkem vaevata, oleme ka selle asja lahendanud. Spaapuhkusele ja sealt tagasi lennutab võitja ja tema kaaslase Transaviabaltika. Vastavalt valitud hotellile kas suunal Tallinn-Kuressaare-Tallinn või vastupidi.

Tundub ahvatlev, eks?

Stardis näeme!
Pühapäeval 30. aprillil 13:00

Toetavad: