Spaaremaa Wellfesti üritused

Avatud saunade laupäevaõhtu

Avatud saunade laupäevaõhtu

Avatud saunade laupäevaõhtule, 29. aprillil kell 17:00-22:00 oodatakse nii saunalisi kui ka lihtsalt uudistajaid, keda huvitab, millised on Saaremaa erinevad saunad. Ka lihtsalt uudistajatele pakutakse saunade juures midagi põnevat.

Loe edasi
Spa hoolitsused

Eesti lahtised meistrivõistlused parima spaa leidmiseks

Spaaremaa Wellfesti avaüritusena toimuvad 26. aprillil kell 15:00 Saaremaa Spaa hotell Meris Eesti lahtised meistrivõistlused parima spaa leidmiseks.

Loe edasi
Spaaremaa Wellfesti Üritused

Turismikonverents

MTÜ Visit Saaremaa korraldab 26. aprillil kell 10:00-15:00 inspireeriva ettevõtlus- ja turismikonverentsi fookusega terviseturismile.

Loe edasi

Fotokonkurss

Spaaremaa Wellfesti fotokonkurss on sel aastal jagatud neljaks etapiks. Igal nädalal ootame pilte erinevatel teemadel.

Loe edasi

Heaolu laat

Heaolu laat toimub 29. aprillil kell 10:00-16:00 Saaremaa Spaa Hotellis Meri, kus teemakohaste toodetega kauplemine, laadaloterii ja kontserdid aitavad kaasa inimeste tasakaalu ning tervise hoidmisele.

Loe edasi

Lustakas orienteerumismäng

Mäng “Tunne Kuressaaret – mudaravilast spaani” saab alguse 30. aprillil Kuressaare kesklinnast, orienteeruvalt kell 13:30. Mängides tutvud kohtadega, mis on seotud nii tänapäeva spaade kui kuurordielu algusaegade oluliste paikadega.

Loe edasi

Spaaremaa Wellfesti lõpetamine ja turismihooaja avamise vabaõhtu üritus

Spaaremaa Wellfesti lõpetamise ja turismihooaja avamise üritus toimub Kuressaare kesklinnas algusega 30. aprillil kell 12:00. Kell 11:30 toimub rongkäik kesklinna.

Loe edasi
Spaaremaa Wellfesti programmid kogu perele

Spaaremaa Wellfesti uudised

Siia anna kogume kokku Spaaremaa Wellfestiga seotud uudiseid ja teateid.

Loe edasi